Tadilat Dekorasyon › Ev Tadilatı

Ev Tadilatı

Evinizde komple bir tadilat dekorasyon yaptırmak istiyorsunuz fakat her iş için güvenilir ve uygun ustaları bulmak, yapılan her işin her aşamasında başında olmak ve organize etmek sizin için çok zor. Evinizi anahtar teslim yenileyerek size yepyeni bir ev sunarken bu tür karmaşaları hiç yaşamamanızı sağlıyoruz. Dağınık ve çok masraflı bir tadilat dekorasyon macerasına atılmaktansa anahtar teslim ev tadilatı hizmetimiz ile tanışmak için bizi hemen arayın.

Evinizde en ince ayrıntısına kadar yapacağımız keşiften ve sizden alacağımız değerli fikirlerinizden sonra yapacağımız sunumda mutfağınızın ve banyonuzun 3D çizimleri üzerinden değerlendirmelerinizi alıyoruz. Kullanışlı bir mutfak dolabı yerleşimi ve verimli bir banyo kullanımı için uygun malzeme ve seçenekleri beraber değerlendirerek kullandığınız sırada size sorun çıkartmayacan alanlar tasarlıyoruz. Hazırlayacağımız ayrıntılı işçilik değerlenrimesi ve teklifi ile tadilat esnasında çıkabilecek ek kalemleri en aza indiriyoruz. Ayrıca ayrıntılı malzeme listemiz ve ortalama malzeme fiyatı ile malzeme maliyetinizide yaklaşık olarak size sunarak yapacağınız komple tadilat hakkında tam bir bilgi edinmenizi sağlıyoruz.

Mutfağınızda şık ve kullanışlı bır değişim, uyumlu renklerde dolaplar, yer sorununuzu çözmek için dolap yerleşimi ve ekstra dolap seçenekler ile size hayatınızı kolastıracak bir mutfağı hayata geçiriyoruz. Banyonuzdaki küçük değişimlerin size huzur vermesi dekoratif bir niş yapılarak, duşakabinin sınırlarından kurtulmak için seramikten duş yapılarak, eşyalarınızın dışarda kalmaması için dolaplarınızı tasarlayarak veya temizliği kolaylaştırmak için asma klozet yaparak sağlanabilir. Doğru çözümü doğru mekan için buluyruz ve müşterilerimizin rahat bir yaşam sürmesi için çalışıyoruz.

Salonunuzda şık ayrıntılar için tv arkasına doğaltaş, duvar ve kolonlarda farklı renk ya da duvar kağıdı kombinasyonları yapmak belki tavanda gizli ışıklandırma karidorunuzda havuz tavan ile ışıklandırma kartonpiyer ya da alçıpan kemer ile köşeli çizgilerden kurtulma gibi seçeneklerle hayata bakışınızı değiştiriryoruz.

Uzun ömürlü ve uygun fiyatlı bir ev tadilatı için bizi arayın.